I cook with real butter like 99% of the time because that's what my parents used when we were growing up!
A reader, NJ, says the following:
If you buy the challenge butter in the small 2 oz cubes -8 per pack it is 3.99 (part of buy any 4 deal) and use the .50 IPQ .. better deal than the 4.99 butter.
Thanks, NJ!
No comments:
Post a Comment