The Many Ways to Save Money for a Rainy Day
Challenge butter, spreadable in tub $3.47 (clip in J4U), get back $1.25. makes in $1.22
Thank you, NJ!
oops, makes it $2.22 for 15 oz.
Also Danish creamery butter is part of Vons sale $3.47 (L2), there is a $1 IB (L3)
Challenge butter, spreadable in tub $3.47 (clip in J4U), get back $1.25. makes in $1.22
ReplyDeleteThank you, NJ!
Deleteoops, makes it $2.22 for 15 oz.
ReplyDeleteAlso Danish creamery butter is part of Vons sale $3.47 (L2), there is a $1 IB (L3)
ReplyDelete